Styrelse och funktionärer verksamhetsåret 2017

0257.jpg ORDFÖRANDE:
John Fürstenbach
Telefon: 070 - 962 51 33
john.furstenbach@bredband.net
kurt.jpg VICE ORDFÖRANDE:
Kurt Sillén
Telefon: 070 - 591 03 90
kurt.sillen@telia.com
joakim2.jpg SEKRETERARE / IT-ANSVARIG:
Joakim Mared
Telefon: 070 - 787 71 76
joakim@mared.com
0812.jpg KASSÖR:
Styrbjörn Byström
Telefon: 070 - 566 57 75
scankemi@telia.com
borje.jpg LEDAMOT / UTBILDNINGSANSVARIG & BITR. TEKNISKT ANSVARIG:
Börje Norell
Telefon: 070 - 736 06 96
bg.norell@gmail.com
dan_wimund.jpg LEDAMOT OCH TEKNISKT ANSVARIG:
Dan Wimund
Telefon: 070 - 920 17 17
danne_stockholm@hotmail.com

mikael2.jpg LEDAMOT:
Michael Edslöv
Telefon: 070 - 759 05 81
micke_ed@yahoo.co.uk
conny.jpg LEDAMOT:
Conny Falkenby
Telefon: 070 - 523 21 40
aeroconn14@gmail.com
LEDAMOT:
Anders Ekelöf
Telefon: 070 - 261 11 66
anders.ekelof@gmail.com
Pontus LEDAMOT:
Pontus Plaahn
Telefon: 073 - 676 32 20
pontus@plaahn.com
 
benny_gustafsson.jpg SUPPLEANT
Benny Gustafsson
Telefon: 070 - 695 33 79
benny.h.gustafsson@tele2.se


 
SUPPLEANT
Steve Danielsson
Telefon: 070 - 791 11 19
plojboy@gmail.com


 
poe.jpg REVISOR
Per-Ola Eneroth
Telefon: 070 - 376 44 00
per-ola.eneroth@poe-itk.se


REVISOR
Stefan Jaworski
Telefon: 070 - 495 24 53
husken@spray.se


hallbus.jpg REVISORSSUPPLEANT
Lars Hållbus
Telefon: 070 - 630 45 73
lars@haallbus.se


 
1962.jpg FUNKTIONÄR / IT
Marcus Johanson
Telefon: 070 - 993 21 10
mj_1971@hotmail.com

Denna sida avser Stockholms Flygklubbs styrelse. Den ekonomiska föreningens styrelse (föreningen äger rent formellt flygplanen) finns här

Gruppadresser

styrelsen@stockholmsflygklubb.se: samtliga ledamöter i SFK:s styrelse
foreningsstyrelsen@stockholmsflygklubb.se: samtliga ledamöter i SFEF:s styrelse
utbildning@stockholmsflygklubb.se: SFK:s utbildningsavdelning

Sökord: styrelsen
Senast ändrad tors, 2017-10-26 09:48